KONST / Litografier / Litografi 8759184
nr 875 9184
Litografi
signerad. Raud, 8/30, 50x49
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 17 februari 2014
kl 20:03:09
100 kr
200 kr
250 kr
300 kr
300 kr